Kolibové Balanční Techniky, masáže, orgonity Frýdek-Místek

Co je to Orgonit?

Orgonity jsou účinné transformátory energie, přitahují energii ze svého okolí do sebe, uvnitř ji přeměňují díky opakovaným průchodům skrze krystal křišťálu na čistší, zdravější, s vyššími vibracemi. Pročištěnou energii pak v pulsech vypouštějí ven do svého okolí. Dosah působení orgonitu závisí na jeho velikosti i složení.

Malé orgonity můžete používat jako osobní talisman či šperk nošený u sebe, jako „ochránce“ energie prostoru na zvoleném místě doma či na pracovišti, jako cestovní talisman do auta. Můžete orgonit také darovat stromu či květině, máte-li pocit, že je to zapotřebí. Umístíte-li jej blízko k nádobě s pitnou vodou, zlepší její kvalitu i chuť. Mění kvalitu spánku, tiší noční můry, může přinést více snů. Uklidňuje atmosféru, neutralizuje stres a napětí...tím, že posunuje vibrace Vaší osobní energie do vyšších frekvencí, napomáhá pozvedání z nízkých stavů (např. vztek, mrzutost, úzkost, sebelítost...) do frekvenčně vyšších (radost, klid...)
Snižuje působení geopatogenních zón na lidský organismus - v míře podle síly zóny a velikosti a tedy i kapacity orgonitu.
Orgonit - narozdíl od samotného volného drahého kamene, polodrahokamu či šperku není potřeba pro správnou funkci nijak energeticky čistit či nabíjet - pracuje trvale bez jakékoliv péče.

Orgonit pracuje vždy a neustále, bez ohledu na to, zda tomu věříme a zda o tom něco víme. Vždy čistí a pozvedá energii, která je v jeho dosahu.

Pokud intenzivně pracujete na nějaké změně ve svém životě, máte nějaké silné přání, cíl, chcete, aby Vám orgonit pomohl s něčím konkrétním, pak Vaše soustředěná energie a záměr může působení orgonitu zesílit - a naopak orgonitový talisman může podporovat Váš záměr. Orgonit je předvším příležitost ke změně.

Kdo se domnívá, že vše bude vyčištěno a zharmnonizováno bez jeho vlastního záměru, může být zklamán. Kdo naopak získaný impuls využije ke změně, k nějakému obratu ve svém životě, k práci na sobě, plnění svých snů...,obvykle nedá na orgonit dopustit.

Orgonit čistí vše, co čistit potřebuje - také tedy emoce, sny... U někoho dokáže spustit i očistné procesy na tělesné úrovni (rýma apod.). Proto někteří citlivější jedinci doporučují přímé působení orgonitu (nošení na těle či umístění u postele) napřed raději postupně dávkovat. Orgonitové talismany nenahrazují lékařskou či léčitelskou ani jinou odbornou péči, ale mohou významně podpořit procesy uzdravování a obnovy harmonické funkce lidského organismu.

SLOŽENÍ ORGONITU:
Základní orgonit se vyrábí ze třech složek - organické, anorganické a přidaného kamene (krystal křišťálu). Organická složka zde představuje typicky pryskyřici (funguje i smůla ze stromů, včelí vosk nebo sádra...), která obsahuje krystalickou mřížku. Její funkce je, že do sebe natahuje negativní energii (elektrosmog...). Druhá složka je anorganická, složená z kovových částic (železo, hliník, meď, mosaz, bronz). Její funkce spočívá v tom, že tvoří překážku pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí, zrychluje. Křišťál má účel zesilovat a formovat energii a je programovatelný. Kovové částice mají tendenci pročištěnou energii odvádět ven. Při zatvrdnutí pryskyřice, působí na kámen značný tlak, který způsobuje tzv. Piezoelektrický jev (schopnost krystalu generovat elektrické napětí při jeho deformování) - kámen funguje jako "zdroj".

Dále mohou být v orgonitu ještě další komponenty, které ještě zesilují účinek (spirály, minerály, kameny z posvátných míst, talismany apod.).
Jako dekoraci lze použít např. suché květiny, mušle, korálky apod. nesnižují účinnost orgonitu, ale neměly by převahovat nad prvky funkčními.KDO ORGONIT VYMYSLEL?
Praotcem orgonitu je americký vědec rakouského původu Dr. Wilhem Reich, který zkoumal energii ve všem živém a nazval ji Orgon( je to totéž jako Prána, Čchi, Ki, Životní energie...). Jeho Orgonový akumulátor dokázal léčit lidi, jeho Cloud Buster (trhač mračen) dokázal i měnit počasí. Byl v kontaktu s Einsteinem a Teslou (na internetu najdete spoustu článků a videí o tomto neobvyklém muži).JAK ORGONIT NAPROGRAMOVAT?
Vložíme orgonit do dlaní a dáme mu čistý záměr (náš cíl, sen, ať nás léčí či ať dobře spíme apod.) Vložíme tak do něj informaci, na které bude krystal křišťálu pracovat.
Před samotnou výrobou orgonitů kameny čistím a nabíjím. Do krystalu vkládám informaci, ať uzdravuje. Pokud chcete ode mne vložit do krystalu ještě jinou informaci nebo ho zasvětit do některých energií, tak mi to napište do objednávky (tato služba je zdarma).
Pokud na toto nevěříte a orgonit se Vám přesto líbí, můžete ho mít jako těžítko, dekoraci či šperk.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode