Kolibové Balanční Techniky, masáže, orgonity Frýdek-Místek

Kniha návštěv

Datum 08.08.2017
Vložil Bara
Titulek Kolibova technika

Petře moc dekuji za masáže 1 i 2 měla jsem ženské problémy a nemohla jsem otěhotnět. Měla jsem posunutou pánev a petra vše napravila.Dlouho před tím jsem chodila na rehabilitace mojžišove metody to mi nepomohlo. Už po první masaži jsem cítila změnu. Po druhé mi se mi spravilo zažívání zada prestala bolet a dalsi malickosti, jinak po měsíci od druhe masaže jsme zjistili že čekáme miminko

Datum 09.08.2017
Vložil Petra
Titulek Re: Kolibova technika

MOC GRATULUJI !!! Mám radost :).

Datum 05.08.2017
Vložil Jarka Broschová
Titulek KBT 1,2

Ano..ano..ano! KBT pro mne a věřím i pro Vás prostě zázrak. Nevěřila jsem, neznala jsem. Na masaze dochazím k Petře pravidelně a jednou mi nabídla KBT. Zvládla jsem to a teď si užívám dny pohody a bez bolesti. Děkujiiiii !!!

Datum 06.08.2017
Vložil Petra
Titulek Re: KBT 1,2

Děkuji :).

Datum 04.08.2017
Vložil Irena
Titulek KBT 1-2

Dobrý den, ráda bych se přidala k pozitivním ohlasům na KBT 1,2, dlouhodobě mě trápila zatuhlá ramena a šíje, po absolvování KBT se záda uvolnila, páteř se sama od sebe začala srovnávat, což jsem pozorovala hlavně při chůzi, která je teď jistější, při stání se tělo samo srovnává, lépe se mi dýchá a přirozeně jsem se zbavila zlozvyků jako je dávání nohy přes nohu, kabelka na stále stejném rameni atd. Moc děkuji paní Petře za profesionální přístup a příjemnou atmosféru. Nebyla jsem u ní naposledy. :)

Datum 04.08.2017
Vložil Petra
Titulek Re: KBT 1-2

Děkuji, s přáním krásných dnů, Petra

Datum 24.03.2017
Vložil Dagmar Tomanová
Titulek Kolibove balanční techniky - doporučuji

Několik let me trápila bolest po pravou lopatkou, která musela a vracela se jak se jí za chtělo. Člověk pak nemohlmyslet na nic jiného a normálně fungovat. Dalším problémem bylo vykřivení páteře a k bolestem SI skloubení. Po absolvování KTV 1. Jsem si říkala, že je něco jinak. Pak jsem na to přišla. Úplně zmizela bolest pod pravou lopatkou. Navíc jsem byla sama od sebe chodit i sedět rovně. Určitě tuto techniku vřele doporučuji.

Datum 18.08.2017
Vložil Petra
Titulek Re: Kolibove balanční techniky - doporučuji

Děkuji :)

Datum 03.02.2017
Vložil Žaneta
Titulek Kolibové balanční technika

Dobrý den, chtěla bych se podělit o příjemné změny na mém těle, díky KBT. Od dětství mám skoliozu ve tvaru písmene S, jako malá jsem ke všemu upadla na kostrč. K Petře už docházím nějaký ten čas a vždy se ráda vracím. KBT mi byla doporučena a já si řekla, jako vždy, že ráda vyzkouším něco nového, co mě posune a uleví opět od bolesti... A dobře jsem udělala! Tahle masáž je hotový zázrak, nikdy jsem se necítila tak skvěle, uvolněně, narovnaně, lehká chůze a hlavně ten pocit úlevy od bolesti... A ne jen to, celkově mám větší chuť a radost ze všeho, co teď dělám! Všechno spadlo, už se necítím jako stařena, ale jako žena ve svém věku a je to tak krásný pocit. :-)
KBT 1 - cítila jsem se stabilně a uvolněně, následující dny jsem pořád někde něco cítila, křupnutí, občas mě bolel nějaký sval v těle, ale pak to utichlo.
KBT2 - byla trošku náročnější, jelikož musíte více zapojit práci s tělem, ale postupně odcházela jistá bolest na daných místech a to pouhým mačkáním bodů! Něco úžasného, dodnes tomu nemůžu věřit a pak vstanete a zjistíte, že veškerá bolest, která Vás trápila odezněla.
Cítila jsem se lehčí, vyšší, chůze se změnila, najednou jsem stála pevně nohama na zemi...měla jsem lehčí i myšlenky a celkově teď přístup k sobě samé je úplně někde jinde.
Tímto chci hrozně moc poděkovat Petře, která je pro mě jako anděl, už jen ta aura co z ní vyzařuje a ještě když zapojí ruce, to je pak něco nepopsatelného! Všem velice doporučuji.

Datum 05.02.2017
Vložil Petra
Titulek Re: Kolibové balanční technika

Děkuji :).

 

Kontakt

PETRA SABELOVÁ

petrasabelova@seznam.cz

Na Poříčí 595
Frýdek - Místek
Budova B OFFICES POŘÍČÍ
- přízemí dveře č.105
- vedle hotelu Centrum

+420 774 615 118

Vyhledávání

Odkazy

14.01.2015 23:51

Ruční výrobky

www.nejenproradost.webnode.cz
23.09.2011 16:06

Autor a učitel metody RUŠ

www.karelnejedly.cz
18.05.2010 12:19

Dobrá čajovna

 www.dobracajovnafm.cz

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode